KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8605696
nr 860 5696
Monogramsign HFH, -45, Landskap, 30 x 20
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 november 2013
kl 19:48:02
16/11 18:32:45